Menú superior





Estàs a: Inici / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Servei d'Administració

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Carrer de l'Hospital, 56
08001 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Unitats que hi depenen:

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Jordi

Cognoms: Bassas Serramia

Correu: jbassas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013206

Nom: Javier

Cognoms: Carrillo Alacid

Correu: xcarrillo@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013237

Nom: Salvador

Cognoms: Clotet Hidalgo

Correu: sclotet@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013109

Nom: Carlos

Cognoms: Delgado Morales

Correu: cdelgado@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013111

Nom: Carles

Cognoms: Exposito Esteban

Càrrec: cap de Recursos Humans

Correu: cexposit@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013113

Nom: Núria

Cognoms: Folch Viñals

Càrrec: Cap d'Administració

Correu: nfolch@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013106

Nom: Mireia

Cognoms: Garcia Perez

Correu: mgarciap@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013236

Nom: M.Neus

Cognoms: Gálvez Garcia

Correu: ngalvez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013236

Nom: Nuria

Cognoms: Lopez Cambra

Correu: nlopez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Ferran

Cognoms: López San Juan

Càrrec: responsable Manteniment

Correu: flopez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013103

Nom: Núria

Cognoms: Martí Fonollosa

Correu: nmarti@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013116

Nom: Sergio

Cognoms: Martínez Lorente

Càrrec: Cap de Gestió Econòmica

Correu: smartinez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013109

Nom: Angels

Cognoms: Martínez Pérez

Càrrec: responsable

Correu: amartinez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013136

Nom: Elisabet

Cognoms: Melero Martinez

Correu: emelero@bnc.cat

Telèfon: 93 270 23 00

Ext: 84013107

Nom: Bartomeu

Cognoms: Miró Roca

Càrrec: cap de Consergeria

Correu: bmiro@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013136

Nom: Marta

Cognoms: Molas Boy

Correu: mmolas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013108

Nom: Maripaz

Cognoms: Onrubia Dolz

Correu: monrubia@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013114

Nom: Teresa

Cognoms: Ribes Pérez

Correu: tribes@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013110

Nom: M.Carme

Cognoms: Sardà Freixa

Correu: csarda@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84019

Nom: M. Jesús

Cognoms: Sánchez Carmona

Correu: mjsanchez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013112

Nom: Lluis

Cognoms: Tregón Díez

Càrrec: encarregat Manteniment

Correu: ltregon@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013104

Nom: Glòria

Cognoms: Vila Torres

Correu: gvila@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013115