Menú superior





Estàs a: Inici / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Secció de Col·leccions Generals

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Villarroel, 91
08011 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Unitat bibliogràfica

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Yolanda

Cognoms: Alfonso Alfonso

Correu: yalfonso@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013293

Nom: Noemi

Cognoms: Caballer Balust

Correu: ncaballe@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013290

Nom: Xavier

Cognoms: Camps Pertegaz

Correu: xcamps@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013292

Nom: M.Victoria

Cognoms: Casals Gelpí

Correu: vcasals@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013288

Nom: Silvia

Cognoms: Castellon Camara

Correu: scastell@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013294

Nom: Jaume

Cognoms: Clarà Arisa

Càrrec: cap de Col·leccions Generals

Correu: jclara@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013280

Nom: Laia

Cognoms: Garcia Pascual

Correu: lgarcia@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013284

Nom: Montserrat

Cognoms: Gil Coma

Correu: mgil@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013287

Nom: Pilar

Cognoms: González Rufián

Correu: pgonzalez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013291

Nom: M. Angels

Cognoms: Granados Colillas

Correu: mgranados@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013286

Nom: Alícia

Cognoms: Morant Rusines

Correu: amorant@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013281

Nom: Teresa

Cognoms: Ojuel Solsona

Correu: tojuel@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Nom: Neus

Cognoms: Santamaria Viguin

Correu: msantamaria@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013299

Nom: Joan

Cognoms: Sáez Turu

Correu: jsaez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013289

Nom: M. Angels

Cognoms: Viger Morla

Correu: aviger@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013285