Estàs a: Inici / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Dipòsit legal

Correu: bcdl@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Villarroel, 91
08011 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Unitats que hi depenen:

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Gisela

Cognoms: Cabarrocas Guardiola

Càrrec: Cap del Dipòsit Legal

Correu: gcabarrocas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013240

Nom: Maite

Cognoms: Cuende Arenas

Correu: mcuende@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Nom: Dolors

Cognoms: Duc de Hoyos

Correu: dduc@gencat.cat

Telèfon: 34 977 25 14 72

Nom: Júlia

Cognoms: Espunyes Marsol

Correu: jespunyes@gencat.cat

Telèfon: 34 973 27 92 13

Nom: Victoria

Cognoms: Fort Tuset

Correu: vfort@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013247

Nom: Xavier

Cognoms: Garcia Cervello

Correu: xgarcia@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013247

Nom: Cecilia

Cognoms: Pujol Jurado

Correu: cpujol@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013244

Nom: Laura

Cognoms: Sureda Teixidor

Correu: dlgirona.cultura@gencat.cat

Telèfon: 34 972 22 54 18

Nom: Carlos

Cognoms: de Santa Martina Terribas

Correu: cdesanta@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013246