Menú superior





Ets a: Inici / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Unitat de Sonors i Audiovisuals

Descripció: La Unitat de Sonors i Audiovisuals gestiona l'àmplia i heterogènia col·lecció audiovisual que ingressa a la BC, sigui en concepte donatiu, intercanvi, adquisició o procedència del Dipòsit Legal.

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Carrer de l'Hospital, 56
08001 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Eulàlia

Cognoms: Barbosa Baladas

Correu: ebarbosa@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013167

Nom: Francisco

Cognoms: Bellido Rodríguez

Correu: fbellido@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013326

Nom: Rosa M.

Cognoms: Guasch Ferré

Correu: rguasch@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013170

Nom: Alba

Cognoms: Sala Rovira

Correu: asala@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013169

Nom: Ramon

Cognoms: Sunyer Oller

Correu: rsunyer@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013168

Nom: Margarida

Cognoms: Ullate i Estanyol

Càrrec: Directora Sonors i Audiovisuals

Correu: mullate@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013166