Menú superior





Estàs a: Inici / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Hemeroteca

Descripció: L'Hemeroteca gestiona l'àmplia i heterogènia col·lecció de publicacions periòdiques que ingressen a la BC, sigui en concepte donatiu, intercanvi, adquisició o procedència del Dipòsit Legal.

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Villarroel, 91
08011 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Laura

Cognoms: Ariño Espallargas

Correu: larino@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013276

Nom: Pepa

Cognoms: Bagaria Mellado

Correu: pbagaria@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013277

Nom: Montserrat

Cognoms: Barcelo Bonada

Correu: tbarcelo@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013265

Nom: Albert

Cognoms: Falcó Peris

Correu: afalco@bnc.cat

Telèfon: 00 34 93 270 23 00

Ext: 84013271

Nom: Alicia

Cognoms: Latorre Baldellou

Correu: alatorre@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013274

Nom: Ester

Cognoms: Marin Ferrer

Correu: emarin@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013273

Nom: Pedro

Cognoms: Matarredona Bautista

Correu: pmatarre@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013270

Nom: Esther

Cognoms: Miguel Marina

Correu: emiguel@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013275

Nom: M. Del Tura

Cognoms: Molas Alberich

Càrrec: directora de l'Hemeroteca

Correu: tmolas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013269