Menú superior





Estàs a: Inici / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Servei d'Accés i Obtenció de Documents

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Carrer de l'Hospital, 56
08001 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Unitats que hi depenen:

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Júlia

Cognoms: Aragonés Bel

Correu: jaragones@bnc.cat

Telèfon: 34 270 23 00

Ext: 84013157

Nom: Jordi

Cognoms: Armengol Marti

Correu: jarmengol@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Sandra

Cognoms: Bascuñana Brianzo

Correu: sbascunana@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013158

Nom: Núria

Cognoms: Bonet Payerol

Correu: nbonet@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: M. Àngels

Cognoms: Casas Vicente

Correu: macasas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Salome

Cognoms: Cerezuela Nicolas

Correu: scerezuela@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Mercè

Cognoms: Comas Lamarca

Correu: mcomas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013159

Nom: M.Josep

Cognoms: Diaz Domingo

Correu: mdiaz@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013157

Nom: Josefa

Cognoms: Divosi González

Correu: pdivosi@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013157

Nom: Moisès

Cognoms: Lanau Aniès

Correu: mlanau@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013158

Nom: Margarita

Cognoms: Losantos Viñolas

Càrrec: cap del Servei d'Accés i Obtenció de Documents

Correu: mlosantos@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013154

Nom: M. Teresa

Cognoms: Martí Batlleria

Correu: tmarti@bnc.cat

Telèfon: 93 270 23 00

Ext: 84013157

Nom: Alex

Cognoms: Narbona Giner

Correu: anarbona@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013160

Nom: Jordi

Cognoms: Núñez Saura

Correu: jnunez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013158

Nom: Lourdes

Cognoms: Padial Martin

Correu: lpadial@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013160

Nom: Ruth

Cognoms: Queixalós Palomares

Correu: rqueixalos@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Maite

Cognoms: Riu Tugores

Correu: mriu@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Margarita

Cognoms: Ruiz Gelabert

Correu: mruiz@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013164

Nom: Maria

Cognoms: Rustullet González

Correu: mrustullet@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013157

Nom: Maria

Cognoms: Sadurní López

Correu: msadurni@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013159

Nom: M. Carmen

Cognoms: Sigalés Ribas

Correu: csigales@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013155

Nom: Iris

Cognoms: Torregrossa Romerosa

Correu: itorregrossa@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013159

Nom: Vanessa

Cognoms: Torres Carrasco

Correu: vtorres@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013163