Menu más alto





Estás en: Inicio / Conoce la BC / Directorio y Organigrama




Directorio de personal de Unitat bibliogràfica

Descripción: La Unitat Bibliogràfica gestiona el conjunt dels fons escrits de la Biblioteca, tant manuscrits com impresos, de diferents èpoques, matèries, suports i procedència.
Aquesta unitat gestiona el patrimoni bibliogràfic de la BC i. participa activament en l’elaboració de la Bibliografia nacional i del Catàleg Col·lectiu del Patrimoni Bibliogràfic de Catalunya.

Teléfono: 34 93 270 23 00

Dirección: Carrer de l'Hospital, 56
08001 - Barcelona

Esta unidad depende de: Direcció

Unidades que dependen:

Trabajan en esta unidad :

Nombre: Yolanda

Apellidos: Alfonso Alfonso

Correo: yalfonso@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013293

Nombre: Núria

Apellidos: Altarriba Vigatà

Cargo: directora de la Unitat Bibliogràfica

Correo: naltarriba@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013178

Nombre: Eduard

Apellidos: Botanch Albo

Correo: ebotanch@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013196

Nombre: Daniel

Apellidos: Busquets Corbera

Correo: dbusquet@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013283

Nombre: Sira

Apellidos: Busquets Lleó

Correo: sbusquet@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013191

Nombre: Neus

Apellidos: Busquets Domingo

Correo: nbusquets@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013179

Nombre: Noemi

Apellidos: Caballer Balust

Correo: ncaballe@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013290

Nombre: Xavier

Apellidos: Camps Pertegaz

Correo: xcamps@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013292

Nombre: M.Victoria

Apellidos: Casals Gelpí

Correo: vcasals@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013288

Nombre: Silvia

Apellidos: Castellon Camara

Correo: scastell@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013294

Nombre: Jaume

Apellidos: Clarà Arisa

Cargo: cap de Col·leccions Generals

Correo: jclara@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013280

Nombre: Pol

Apellidos: Cruells Raurich

Correo: pcruellsbnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013193

Nombre: Pilar

Apellidos: Estrada Bonell

Correo: pestrada@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013194

Nombre: Joan A.

Apellidos: Falcó Peris

Correo: jfalco@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013187

Nombre: Anna

Apellidos: Frias Garret

Correo: afrias@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013299

Nombre: Núria

Apellidos: Fullà Bohigas

Correo: nfulla@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013195

Nombre: Laia

Apellidos: Garcia Pascual

Correo: lgarcia@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013284

Nombre: Esther

Apellidos: Gassol Ventura

Correo: egassol@bnc.cat

Teléfono: 34932702300

Ext: 84013212

Nombre: Montserrat

Apellidos: Gil Coma

Correo: mgil@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013287

Nombre: Pilar

Apellidos: González Rufián

Correo: pgonzalez@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013291

Nombre: M. Angels

Apellidos: Granados Colillas

Correo: mgranados@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013286

Nombre: Anna M.

Apellidos: Gudayol Torelló

Cargo: Cap de Manuscrits

Correo: agudayol@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013184

Nombre: Isabel

Apellidos: Gálvez Garcia

Correo: igalvez@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013188

Nombre: M. Teresa

Apellidos: Gómez Garcia

Correo: mgomez@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013211

Nombre: Roser

Apellidos: Insenser Brufau

Correo: rinsenser@bnc.cat

Teléfono: 00 34 93 270 23 00

Ext: 84013181

Nombre: Lourdes

Apellidos: Martín González

Correo: lmartin@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013186

Nombre: Montse

Apellidos: Molina Egea

Correo: mmolina@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013192

Nombre: Rosa

Apellidos: Montalt Matas

Cargo: cap de Música

Correo: rmontalt@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013190

Nombre: Alícia

Apellidos: Morant Rusines

Correo: amorant@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013281

Nombre: Marta

Apellidos: Navarro Nogueras

Correo: mnavarro@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013180

Nombre: Anna

Apellidos: Nicolau Payas

Correo: anicolau@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013189

Nombre: Teresa

Apellidos: Ojuel Solsona

Correo: tojuel@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Nombre: Angels

Apellidos: Sanllehy Sabi

Correo: asanlleh@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013182

Nombre: Carlos

Apellidos: Serra Feliu

Correo: cserra@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013289

Nombre: M. Angels

Apellidos: Viger Morla

Correo: aviger@bnc.cat

Teléfono: 34 93 270 23 00

Ext: 84013285