Menú superior





Ets a: Home / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Servei d'Emmagatzemament, Preservació i Conservació

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Carrer de l'Hospital, 56
08001 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Unitats que hi depenen:

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Maiol

Cognoms: Albà Sánchez

Correu: malba@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013139

Nom: F.Xavier

Cognoms: Alvarez Juarez

Correu: xalvarez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013322

Nom: Sergio

Cognoms: Ansias Carmona

Correu: sansias@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013142

Nom: Cristina

Cognoms: Blanch Mateu

Correu: cblanch@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013142

Nom: David

Cognoms: Chaure Mayo

Correu: dchaure@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013142

Nom: Dolors

Cognoms: Diaz Marin

Correu: ddiaz@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013142

Nom: Jordi

Cognoms: Fernández Reigada

Correu: jfernandez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013322

Nom: Núria

Cognoms: Grau Subira

Càrrec: Cap d'Emmagatzemament, Preservació i Conservació

Correu: ngrau@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013138

Nom: Paula Alejandra

Cognoms: Strobino Villalba

Correu: pstrobino@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013142

Nom: German

Cognoms: Valverde Peig

Correu: gvalverde@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013142

Nom: Leo

Cognoms: Vega Abarca

Correu: lvega@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013142

Nom: Glòria

Cognoms: Viñas Macia

Correu: gvinas@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 8401 3142