Menú superior





Estàs a: Inici / Coneix la BC / Directori i Organigrama




Directori de personal de Unitat bibliogràfica

Descripció: La Unitat Bibliogràfica gestiona el conjunt dels fons escrits de la Biblioteca, tant manuscrits com impresos, de diferents èpoques, matèries, suports i procedència.
Aquesta unitat gestiona el patrimoni bibliogràfic de la BC i. participa activament en l’elaboració de la Bibliografia nacional i del Catàleg Col·lectiu del Patrimoni Bibliogràfic de Catalunya.

Telèfon: 34 93 270 23 00

Adreça: Carrer de l'Hospital, 56
08001 - Barcelona

Aquesta unitat depèn de: Direcció

Unitats que hi depenen:

Treballen en aquesta unitat :

Nom: Yolanda

Cognoms: Alfonso Alfonso

Correu: yalfonso@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013293

Nom: Núria

Cognoms: Altarriba Vigatà

Càrrec: directora de la Unitat Bibliogràfica

Correu: naltarriba@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013178

Nom: Eduard

Cognoms: Botanch Albo

Correu: ebotanch@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013196

Nom: Daniel

Cognoms: Busquets Corbera

Correu: dbusquet@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013283

Nom: Sira

Cognoms: Busquets Lleó

Correu: sbusquet@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013191

Nom: Neus

Cognoms: Busquets Domingo

Correu: nbusquets@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013179

Nom: Noemi

Cognoms: Caballer Balust

Correu: ncaballe@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013290

Nom: Xavier

Cognoms: Camps Pertegaz

Correu: xcamps@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013292

Nom: M.Victoria

Cognoms: Casals Gelpí

Correu: vcasals@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013288

Nom: Silvia

Cognoms: Castellon Camara

Correu: scastell@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013294

Nom: Jaume

Cognoms: Clarà Arisa

Càrrec: cap de Col·leccions Generals

Correu: jclara@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013280

Nom: Pol

Cognoms: Cruells Raurich

Correu: pcruellsbnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013193

Nom: Pilar

Cognoms: Estrada Bonell

Correu: pestrada@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013194

Nom: Joan A.

Cognoms: Falcó Peris

Correu: jfalco@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013187

Nom: Anna

Cognoms: Frias Garret

Correu: afrias@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013299

Nom: Núria

Cognoms: Fullà Bohigas

Correu: nfulla@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013195

Nom: Laia

Cognoms: Garcia Pascual

Correu: lgarcia@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013284

Nom: Esther

Cognoms: Gassol Ventura

Correu: egassol@bnc.cat

Telèfon: 34932702300

Ext: 84013212

Nom: Montserrat

Cognoms: Gil Coma

Correu: mgil@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013287

Nom: Pilar

Cognoms: González Rufián

Correu: pgonzalez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013291

Nom: M. Angels

Cognoms: Granados Colillas

Correu: mgranados@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013286

Nom: Anna M.

Cognoms: Gudayol Torelló

Càrrec: Cap de Manuscrits

Correu: agudayol@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013184

Nom: Isabel

Cognoms: Gálvez Garcia

Correu: igalvez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013188

Nom: M. Teresa

Cognoms: Gómez Garcia

Correu: mgomez@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013211

Nom: Roser

Cognoms: Insenser Brufau

Correu: rinsenser@bnc.cat

Telèfon: 00 34 93 270 23 00

Ext: 84013181

Nom: Lourdes

Cognoms: Martín González

Correu: lmartin@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013186

Nom: Montse

Cognoms: Molina Egea

Correu: mmolina@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013192

Nom: Rosa

Cognoms: Montalt Matas

Càrrec: cap de Música

Correu: rmontalt@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013190

Nom: Alícia

Cognoms: Morant Rusines

Correu: amorant@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013281

Nom: Marta

Cognoms: Navarro Nogueras

Correu: mnavarro@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013180

Nom: Anna

Cognoms: Nicolau Payas

Correu: anicolau@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013189

Nom: Teresa

Cognoms: Ojuel Solsona

Correu: tojuel@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Nom: Angels

Cognoms: Sanllehy Sabi

Correu: asanlleh@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013182

Nom: Carlos

Cognoms: Serra Feliu

Correu: cserra@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013289

Nom: M. Angels

Cognoms: Viger Morla

Correu: aviger@bnc.cat

Telèfon: 34 93 270 23 00

Ext: 84013285